Sport w gminie

Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w piłce ręcznej chłopców szkół gimnazjalnych

Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w piłce ręcznej...

W dniu 16 stycznia 2015 r. Drużyna Chłopców z Gimnazjum w Słodkowie zajęła II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tureckiego w piłce ręcznej chłopców szkół gimnazjalnych.

Finał Mistrzostw został rozegrany na hali sportowej przy Gimnazjum w Dobrej. W finale uczestniczyły 4 zespoły wyłonione w eliminacjach grupowych: reprezentacje Gimnazjów z Malanowa, Słodkowa,Tuliszkowa oraz Gimnazjum nr 2 w Turku. Po zaciętej ale sportowej walce zwyciężyliśmy zespół Gimnazjum nr 2 w Turku(6:5) ale w meczu finałowym o pierwsze miejsce ulegliśmy drużynie Gimnazjum z Malanowa.

Skład drużyny: Damian Łukaszewski - kapitan, Miłosz Terpiłowski, Tobiasz Rusek, Piotr Wieczorek, Kuba Młynarski, Jakub Grzesznik, Jakub Sadkowski, Andrzej Grynda, Artur Michalak, Arkadiusz Domagalski, Bartosz Kostrzewa, Michał Ogrodowczyk, bramkarze: Dominik Włodarczyk, Kacper Czapla. Trener: Wojciech Roszkowski.

Na zdjęciach zawodnicy w trakcie odbywania się Mistrzostw i odbierania zasłużonego pucharu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!