"Dzień Rodziny" w Szkole Podstawowej w Cisewie

Dnia 24 maja 2013 r. odbył się w Szkole Podstawowej w Cisewie „Dzień Rodziny” połączony z festynem sportowo-rekreacyjnym pod hasłem: Czas na zdrowie - dalej od używek”, na który zaproszono rodziców uczniów kl. I-VI oraz rodziców dzieci z przedszkola i oddziału przedszkolnego.

Część oficjalną imprezy rozpoczęli uczniowie z klas I-VI i dzieci z oddziału przedszkolnego, którzy pod okiem wychowawców przygotowali na tę okazję bogaty repertuar artystyczny. Przedszkolaki zadeklamowały wierszyki dla Mamy i Taty. Uczniowie z kl. I przedstawili inscenizację pt. „Pszczółki”, uczniowie z kl. II wystawili inscenizację pt. „Królowa Bajek”. Dzieci z poszczególnych klas zaśpiewały piosenki dedykowane swoim rodzicom. W programie artystycznym zaprezentowanym rodzicom znalazło się również przedstawienie teatralne uczniów z kl. IV-VI.

Po części oficjalnej imprezy, rodzice wspólnie ze swoimi pociechami brali udział w rozgrywkach sportowych. Dodatkową atrakcją było wykonanie przez dzieci i rodziców pracy plastycznej pod tytułowym hasłem festynu.

Podsumowaniem imprezy było rozdanie dyplomów rodzinnych dzieciom i ich rodzicom oraz nagród rzeczowych, które osobiście wręczyła pani Izabela Nowakowska, dyrektor szkoły.

Uśmiech na twarzach dzieci i rodziców świadczył o tym, że impreza była udana, co tym bardziej usatysfakcjonowało jej organizatorów- nauczycieli i rodziców.

wersja do druku