Rada Gminy Turek

Rada Gminy Turek - kadencja 2010-2014

Kończak Edward

Przewodniczący Rady Gminy Turek, Przewodniczący Komisji Budżetu

i Rozwoju Gospodarczego

Filipiak Dariusz

Wiceprzewodniczący Rady Gminy Turek,Przewodniczący Komisji Oświaty,

Spraw Socjalnych oraz Porządku Publicznego

 

Radni:

 

Drzewiecki Marek

Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej

Filipiak Lucjan

Członek Komisji Budżetu i Rozwoju Gospodarczego

Gromada Józef

Zastępca Przewodniczącego Komisji Budżetu i Rozwoju Gospodarczego

Karbowy Jan

Członek Komisji Rewizyjnej

Kolenda Ireneusz

Członek Komisji Rewizyjnej

Kowalska Halina

Członek Komisji Oświaty, Spraw Socjalnych oraz Porządku Publicznego

Kurzawa Tomasz

Członek Komisji Oświaty, Spraw Socjalnych oraz Porządku Publicznego

Mac Karol

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

Młynarski Paweł

Członek Komisji Oświaty, Spraw Socjalnych oraz Porządku Publicznego

Naszkowska Agnieszka

Zastępca Przewodniczącego Komisji Oświaty, Spraw Socjalnych oraz Porządku Publicznego

Przybył Józef

Członek Komisji Oświaty, Spraw Socjalnych oraz Porządku Publicznego

Światłowski Zdzisław

Członek Komisji Budżetu i Rozwoju Gospodarczego

Zagozda Henryk

Członek Komisji Budżetu i Rozwoju Gospodarczego

Rada Gminy Turek - kadencja 2006-2010

 
Kolenda   Ireneusz

Przewodniczący Rady Gminy

Światłowski Zdzisław Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy, Członek Komisji Oświaty, Spraw Socjalnych oraz Porządku Publicznego
 
Radni  
Banasiak Agnieszka Zastępca Przewodniczącego Komisji Budżetu i Rozwoju Gospodarczego
Ćwikliński Ryszard         Członek Komisji Rewizyjnej
Danisz Czesław    Członek Komisji Rewizyjnej
Filipiak Lucjan  Zastępca Przewodniczacego Komisji Rewizyjnej
Gromada Józef               Członek Komisji Budżetu i Rozwoju Gospodarczego
Jakubowski Eugeniusz Przewodniczący Komisji Budżetu i Rozwoju Gospodarczego
Kałużny Janusz            Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
Karbowska Aleksandra Przewodnicząca Komisji Oświaty, Spraw Socjalnych i Porządku Publicznego
Karbowy Jan Członek Komisji Budżetu i Rozwoju Gospodarczego
Rybka Katarzyna Zastępca Przewodniczącego Komisji Oświaty, Spraw Socjalnych i Porządku Publicznego
Wągiel Arkadiusz Członek Komisji Budżetu i Rozwoju Gospodarczego
Wojtkowiak Andrzej Członek Komisji Budżetu i Rozwoju Gospodarczego
Zagozda Henryk         Członek Komisji Oświaty, Spraw Socjalnych i Porządku Publicznego

 

 

wersja do druku