Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej

Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej gminy Turek znajdują się w następujących miejscowościach:

  • w Cisewie,
  • w Kaczkach Średnich,
  • w Kalinowej
  • w Kowalach Księżych,
  • w Szadowie Pańskim,
  • w Słodkowie,
  • w Turkowicach,
  • w Wietchininie,
  • w  Żukach.
     

CZŁONKOWIE  ZARZĄDU  ODDZIAŁU GMINNEGO ZWIĄZKU OSP

Lp.

Funkcja

Imię i nazwisko

1.

Prezes

Wacław Szajrych

 

2.

 

Wiceprezes

Zygmunt Białas

3.

Wiceprezes

Józef Gromada

4.

Skarbnik

Henryk Grzelak

5.

Sekretarz

Danuta Cytrowska

6.

Komendant Gminny

Artur Pietroń

7.

Członek Prezydium

Wojciech Antczak

8.

Członek Prezydium

Stanisław Staszak

9.

Członek Prezydium

Tadeusz Wojciechowski

10.

Członek Prezydium

Stanisław Kurzawa

11.

Członek Prezydium

Piotr Andrzejak

12.

Członek Zarządu

Karol Mikołajczyk

13.

Członek Zarządu

Jacek Andrzejewski

14.

Członek Zarządu

Grzegorz Glapa

15.

Członek Zarządu

Ireneusz Kolenda

16.

Członek Zarządu

Andrzej Lotzwik

17.

Członek Zarządu

Jan Napierała

18.

Członek Zarządu

Andrzej Wojtkowiak

19.

Członek Zarządu

Radosław Kasprzak

20.

Członek Zarządu

Dariusz Dudek

21.

Członek Zarządu

Leszek Sylwestrzak

22.

Członek Zarządu

Dawid Łożyński

23.

Członek Zarządu

Jerzy Zygmunt

24.

Członek Zarządu

Karol Mac

 

KOMISJA REWIZYJNA ZARZĄDU  ODDZIAŁU GMINNEGO ZWIĄZKU OSP

Lp.

Funkcja

Imię i nazwisko

1.

Przewodniczący

 

Józef Przybył

2.

Wiceprzewodniczący

 

Dawid Brzychcy

3.

Sekretarz

 

Tomasz Skotarek

 

WYKAZ PREZESÓW I NACZELNIKÓW OSP Z TERENU GMINY TUREK

Lp.

Jednostka OSP

Prezes

 

Naczelnik

 

 

1.

 

OSP Cisew

 

Gromada Józef

 

Kapusta Piotr

 

2.

 

OSP Kalinowa

 

Jakub Krzemień

 

Andrzejewski Jacek

 

3.

 

OSP Kaczki Średnie

 

Antczak Wojciech

 

Łożyński Dawid

 

4.

 

OSP Kowale Księże

 

Białas Zygmunt

 

Glapa Grzegorz

 

5.

 

OSP Turkowice

 

Szajrych Wacław

 

Lotzwik Andrzej

 

6.

 

OSP Słodków

 

Napierała Jan

 

Wojtkowiak Andrzej

 

7.

 

OSP Szadów Pański

 

Andrzejak Piotr

 

Korzeniowski Zbigniew

 

8.

 

OSP Wietchinin

 

Wojciechowski Tadeusz

 

Rzetecki Bartosz

 

9.

 

OSP Żuki

 

Kurzawa Stanisław

 

Sylwestrzak Leszek

 

 

wersja do druku