Turek Gmina - serwis informacyjny Urzędu Gminy w TurkuTurek Gmina - serwis informacyjny Urzędu Gminy w Turku
ul. Ogrodowa 4
tel.: 63 279 40 60
e-mail: ug@gmina.turek.pl

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Turkowicach Mistrzami Powiatu

TYTUŁ MISTRZA OBRONIONY !!!

Bartosz Kurzawa i Kacper Ogrodowczyk, uczniowie klasy VIII Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Turkowicach w ubiegłym roku  brali udział w IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ FINAŁU POWIATU TURECKIEGO W  DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW, odnieśli ogromny sukces zajęli 1 miejsce w powiecie tureckim, co dało im awans do etapu rejonowego.

W tym roku, dokładnie 11 października 2018 r., Bartosz Kurzawa i Kacper Ogrodowczyk również brali udział w zawodach sportowych w DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW w Przykonie  broniąc tytułu Mistrza Powiatu. Chłopcy grając systemem brazylijskim doszli do finału. W meczu o pierwsze miejsce bez większych problemów wygrali mecz z reprezentacją Szkoły Podstawowej z Malanowa. Odnieśli ogromny sukces zajmując 1 miejsce w powiecie tureckim, tym samym gwarantując sobie wejście  do etapu rejonowego. Bartosz i Kacper otrzymali medale, dyplom i puchar.

Dodatkowo  Bartosz Kurzawa został szczególnie wyróżniony, otrzymał STATUETKĘ NAJLEPSZEGO ZAWODNIKA ZAWODÓW, który zdobył największą ilość punktów. To kolejny sukces w tej dziedzinie uczniów z Turkowic.

Gratulujemy!!! Trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów na szczeblu rejonowym!

Źródło: Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Turkowicach

 

                                            


Powyższa informacja pochodzi ze strony www.gmina.turek.pl
© Turek Gmina - serwis informacyjny Urzędu Gminy w Turku / Oficjalna Witryna Urzędu Gminy Turek na której codziennie znajdziesz aktualności z życia gminy i jej mieszkańców. Zapoznaj się z położeniem gminy Turek, jej walorami oraz informacjami statystycznymi.