Uczniowie Gimnazjum w Słodkowie mistrzami powiatu tureckiego w halowej piłce nożnej

Na Mistrzostwach Powiatu Tureckiego w Halowej Piłce Nożnej, które odbyły się 13.11.2014 w Turku drużyna Gimnazjum w Słodkowie zajęła I miejsce zapewniając sobie jednocześnie awans do mistrzostw rejonu konińskiego.

W eliminacjach do finału drużyna ze Słodkowa pokonała Gimnazjum nr 2 z Turku aż 11:1. W samym finale gdzie grano systemem „każdy z każdym”, zespół ze Słodkowa pokonał Gimnazjum nr1 z Turku 3:2, Gimnazjum z Brudzewa 3:0 i zremisował 0:0 z Gimnazjum z Tuliszkowa. Drużyna pokazała charakter i wole walki w zmaganiach na boisku, była niepokonana w całym turnieju. Zespół grał w składzie: Tobiasz Rusek, Kacper Czapla, Damian Łukaszewski, Arkadiusz Domagalski, Artur Michalak, Kuba Młynarski, Kacper Bończak, Konrad Jańczak, Patryk Bruś, Dominik Włodarczyk. Drużynę do turnieju przygotował Pan Robert Rosiak.