XVIII Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Tenisie Stołowym o Puchar Starosty Tureckiego

25 marca 2017 roku od samego rana w sali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Unicef w Turku rozgrywały się XVIII Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Tenisie Stołowym.

Pierwsi za rakietki chwycili uczniowie szkół podstawowych.

Szkołę Podstawową im. Marii Konopnickiej w Turkowicach reprezentowali następujący uczniowie: Kacper Kocański (kl. IV), Bartłomiej Kałużny (kl. IV), Szymon Sosiński (kl. IV), Bartosz Kurzawa (kl. VI).

Rozgrywki prowadzone były systemem brazylijskim.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Turkowicach odnieśli ogromne sukcesy, mianowicie Bartosz Kurzawa zajął I miejsce w kategorii chłopców klas V – VI, otrzymał medal, dyplom, puchar i talon na sprzęt sportowy. Szymon Sosiński zajął również I miejsce w kategorii chłopców klas I - IV otrzymał dyplom, medal, puchar i talon na sprzęt sportowy. Kacper Kocański zajął IV miejsce w  kategorii chłopców klas I – IV. Każdy uczestnik zawodów otrzymał imienny dyplom za udział i mały gadżet.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów !!!

Źrodło: Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Turkowicach