Kolejne sukcesy naszych w finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce

W dniu 4 czerwca 2018 r. w Poznaniu odbył się Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce.

Bardzo dobrze wypadły podopieczne pana Roberta Rosiaka, uczennice Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Słodkowie, zajmując z czasem 53,0 s III miejsce w biegu sztafetowym 4x100.

Sztafeta dziewcząt biegała w składzie: Viktoria Wojtyra, Daria Przybył, Agata Pyrkowska i Anna Wągiel.

Bohaterką drużyny ze Słodkowa została Agata Pyrkowska, która dodatkowo zdobyła srebrny medal w skoku w dal z wynikiem 4,94 m.

W przeddzień tych zawodów odbyły się Klubowe Mistrzostwa Wielkopolski Młodzików w Lekkiej Atletyce, w trakcie których zawodnik UKS Sprinter Słodków Aleksander Szajrych zdobył brązowy medal w biegu na 1000 m.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Żródło: Zespoł Szkolno-Przedszkolny w Słodkowie