Sport w gminie

KOLEJNE WYGRANE W TENISIE STOŁOWYM UCZNIÓW Z TURKOWIC

KOLEJNE WYGRANE W TENISIE STOŁOWYM UCZNIÓW Z...

W sobotni poranek 12 marca 2016 roku w Kowalach Pańskich odbył się I Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Kawęczyn.

Naszą szkołę reprezentowała grupa uczniów klas IV – VI  byli to: Norbert Kocański (kl. IV), Łukasz Szajrych (kl. IV),  Mateusz Jasnowski (kl. IV),  Kacper Rynkiewicz (kl. IV ), Kacper Ogrodowczyk (kl. IV), Jakub Baranowski (kl. V), Łukasz Budka (kl. VI), Miłosz Skórka (kl. VI), Sebastian Kopczyk (kl. VI), Bartosz Serafiński (kl. VI).

Największą radość sprawili zwycięzcy turnieju Martyna Kowalec uczennica klasy VI, która zajęła I miejsce w kategorii dziewcząt, Karolina Jońska uczennica klasy VI zajęła II miejsce w kategorii dziewcząt i Bartosz Kurzawa  uczeń klasy V zajął I miejsce w kategorii chłopców.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Źródło: Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Turkowicach