Sport w gminie

Halowe Mistrzostwach Wielkopolski w Lekkiej Atletyce

Halowe Mistrzostwach Wielkopolski w Lekkiej...

Aleksandra Rybak brązową medalistką Halowych Mistrzostwach Wielkopolski Młodzików w Lekkiej Atletyce w biegu na 1000 m.

Na zakończonych w sobotę 18 stycznia 2014 roku Halowych Mistrzostwach Wielkopolski Młodzików w Lekkiej Atletyce zawodniczka UKS „SPRINTER” Słodków, uczennica Gimnazjum w Słodkowie, Aleksandra Rybak zajęła III miejsce w biegu na 1000 m. Bardzo dobrze spisały się także Kamila Przybylska, która zajęła X miejsce w biegu na 300m i najmłodsza w tym gronie Karolina Sawicka, uczennica Szkoły Podstawowej w Cisewie, która biegnąc ze starszymi zawodniczkami w biegu na 600 m, zajęła VI miejsce. W zawodach wziął także udział Kacper Czapla który zajął IX miejsce w biegu na 60 m. Dobrym miejscem może też pochwalić się Emilia Kolenda, która z nowym rekordem życiowym 8.71 zajęła V miejsce w Halowych Mistrzostwach Wielkopolski Młodzików w Pchnięciu Kulą – zawody te odbyły się 4 stycznia w Środzie Wielkopolskiej. Uczniów do zawodów przygotował Pan Robert Rosiak.